Biuro spraw wewnętrznych

I jednocześnie centrum zarządzania kryzysowego:). W środku budynku oczywiście prace trwają. Z różnymi przerywnikami i ciekawymi wydarzeniami. Trochę ustaleń pchnęłam do przodu – być może ekipa nie będzie zblokowana z pracami, bo jest nadzieja na w miarę szybkie pojawienie się firmy robiącej zabudowę kominka. Ustalanie wykonawcy zajęło mi więcej czasu- zabudowę miała robić firma, na którą ostatecznie nie zdecydowałam się ze względów finansowych. Skorzystam z innej, którą również znam i mam z nią pozytywne doświadczenia. O kominku będzie osobny wpis, bo to dość ciekawy wątek w domu, jak nasz:). Pozostaje mi czekać najpóźniej do 20 kwietnia na zabudowę tej strefy salonu.

Na klatce schodowej jest już wnęka na pochwyt:

20150401_103339_resized

I zamontowane profile mocujące do schowania taśm LED przy stopniach:

20150401_102401_resized

W kuchni także jest mocowanie do profili liniowych na taśmy LED:

W trakcie montażu

W trakcie montażu

Konstrukcja gotowa

Konstrukcja gotowa

W łazienkach powoli pojawiają się okładziny ścienne:

nasza mała łazienka

nasza mała łazienka

Łazienka dzieci

Łazienka dzieci

Osadzone są odpływy liniowe i większość podtynków do baterii.

A w łazience dzieci w międzyczasie jednodniowe zamieszanie- akcja Muratora z filmem instruktażowym jak wykonać posadzkę samopoziomującą. Tym samym dostaliśmy w prezencie tą ładną wylewkę Webera. Przyda nam się do wygodniejszego i równiejszego układania gresu. Dziękujemy!:).

20150401_102502_resized

Jedna myśl nt. „Biuro spraw wewnętrznych”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>