Poziom „0″ gotowy

Wczoraj, 5 czerwca lany był beton na płytę fundamentową i pozostałe części budynku.  Tym samym uroczyście możemy uznać osiągnięcie stanu zero budynku. Wychodzimy z glin, iłów, i woda puki co nam nie straszna. Dziś, 6 czerwca: pada- nie pada?  Pada, i to jak:).  Ale tym razem zupełnie mnie to nie martwi, przynajmniej płyta polewana jest samoczynnie:

20140606_093601_resizedm

Teraz robimy dwutygodniową przerwę technologiczną w pracach, by beton odpoczął. Nie potrzebna jest tak duża,  tydzień wystarczyłby, ale musimy dostosować się trochę do harmonogramu wykonawcy. Ekipa odjechała ze swoją przyczepką,  a ja nie mogę się ogarnąć; przyzwyczaiłam się już do zarywania pracy i spędzania większości czasu na budowie bądź w pobliskich sklepach budowlanych. Zostaje na najbliższy czas skrupulatna pielęgnacja betonu- obfite i regularne polewanie. Musimy też przygotować się dobrze na kolejny etap.

Jedna myśl nt. „Poziom „0″ gotowy”

  1. Podziwiam dokładność i analizę każdego szczegółu budowy. Daję to nadzieję, że nie będzie żadnych niedoróbek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>