Co na budowie

Instalacja elektryczna wewnątrz budynku powoli zmierza do końca:

20140916_111213_resized

Pracują ekipy od dachu i okien. Elektrycy kończą instalacje wewnętrzne, i po montażu okien zajmą się „odgromówką” i związanymi z nią robotami ziemnymi.  Tym samym nadszedł ostatni moment, by zająć się opaską przeciwwysadzinową dokoła fundamentów i opaską drenażową. Wszystko, co wiąże się z wykopami- planujemy zrobić po montażu okien.

Jak duże zainteresowanie budownictwem pasywnym rodzi się w naszym kraju- widać po ilości dziennikarzy na naszej budowie. Dziś odwiedzili nas w ilości hurtowej:) :

odwdzięczam się fotką za stanie "na ściance"

odwdzięczam się fotką za stanie „na ściance” :)

Przyjechała też, zupełnie niespodziewanie ekipa „Dobrych klimatów” z TVN Meteo. Wzmianka o naszym domu pojawi się w najbliższym, piątkowo- wieczornym odcinku na tym kanale. Zaczynam lubić kamerę, to bardzo ciekawe doświadczenie; chyba będzie mi jej brakowało:).

Edit, 18 września:

Wciąż dzieje się sporo. W tym tygodniu, czyli jutro, swoje prace zakończą ekipy: elektryków, dachowców, stolarki okiennej, komina (to już gotowe) i rekuperacji… Z nadmiaru zajęć zaktualizuję wpisy niebawem:). W sobotę przejrzymy jeszcze raz na spokojnie elektrykę, którą już sama „odbierałam”; teraz  oceni ją dostawca systemu zarządzania instalacjami. A od poniedziałku wkracza ekipa od tynków wewnętrznych.  Jak można łatwo się domyślić, wiele czasu przy takim grafiku spędzam na budowie, a resztki doby upycham dla rodziny i pracy…. Blog musi poczekać do weekendu, bo w końcu moi kontrahenci stracą  cierpliwość… Od przyszłego tygodnia będzie zdecydowanie spokojniej…

Do napisania;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>