Okna gotowe

Okna zamontowane, zajęło to ekipie 8 dni roboczych. Sporo, ale dzięki dokładnemu montażowi spokojniej czekam na próbę szczelności.  Teraz pozostało kilka szczegółów do poprawki. Najtrudniej chyba będzie z oknem w naszej sypialni, które jest delikatnie porysowane w kilku miejscach, i z tego powodu będzie wymieniany w nim słupek. Reszta praktycznie bez uwag. Okna wyglądają na bardzo starannie przygotowane, cieszą oczy. Udało się całkiem dobrze zgrać ich odcień z obróbką blacharską dachu.

20140924_134650_resized

20140924_134722_resized

Na razie dość dziwnie wygląda dach, a to dlatego, że elewacja czeka na ocieplenie.

3 myśli nt. „Okna gotowe”

  1. Okna z firmy Mielczarek a drzwi wejściowe? Szukam producenta do drzwi niestandardowych. Drzwi plus naświetle plus dwa doświetla boczne. W sumie 360×254.

    1. Drzwi jeszcze nie zamówione. Po wstępnych wycenach i kilku rozmowach badałam wczoraj na Bartyckiej otwieranie ciężkich skrzydeł:). Tym argumentem producenci chyba chcą zniechęcić do wyższych drzwi:). Wstępnie myślę o AFB ew. Agmar, ostatnio na forum Rania pisała o drzwiach Weissner- producent ma dziwną stronę, nie potrafię na razie namierzyć źródła… Ty masz jeszcze możliwość użycia Stolpaw (ja nie, bo nie robią na wysokość skrzydła 240cm)- mają dobry samozamykacz wbudowany w skrzydło i pochwyty z elektrozaczepem. Spore te Twoje drzwi:)

      1. Tak na marginesie, patrząc na pierwsze zdjęcie- czy ma ktoś pomysł, jak usunąć plamy z mleczka betonowego na stropie? Nie chcę go tynkować, podoba mi się rysunek szalunku, ale te plamy to już spory brutalizm…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>