Weekendowa budowa

U nas na budowie ostatnie tygodnie pracy nie różniły się specjalnie od weekendów.  Oprócz mnie urzędowali cierpliwie tynkarze, skrupulatnie wykańczając ściany. Od rana do późnego wieczora. Miałam zatem miłe towarzystwo:).  Niestety, tynki już gotowe i sumienna ekipa Anatak z panem Tomkiem na czele przeszła na kolejną budowę. Mam już zatarte na całkiem gładko tynki cementowo wapienne Webera w garażu i na jego ścianach od zewnątrz. Wystarczy je pomalować farbą, i elewacja na tym fragmencie będzie gotowa.  Tynkarze odwiedzą nas jeszcze co najmniej dwukrotnie:  by zarzucić zaprawą nowo powstałe  wykucia pod montaż czujników podłogowych, oraz by przeszlifować suche gipsy przed malowaniem.

20141013_134546_resized

20141013_134607_resized

Weekend ma to do siebie, że telefon nie dzwoni co chwilę, i można spokojnie zająć się swoją pracą. Inaczej jest w poniedziałki: dziś pobiłam swój rekord notując 88 połączeń i wiadomości wykonanych i odebranych; w drugiej połowie dnia czułam, że to stanowczo za dużo:).

Na koniec humorystycznie: jeśli ktoś przed budową zastanawia się nad zmianą auta na większe, to polecam zdecydować się na to. Nasze auto pełni czasem funkcję bagażówki, a częściej śmieciarki:

20141013_132317_resized

Size DOES matter:)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>